- 26.02.2023.

U sklopu 20. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, HŠK Posušje dočekao je Leotar te su na teškom terenu koji je bio prepun vode odigrali neriješeno rezultatom 1:1.

Zabio je Boban već u 2’ minuti za vodstvo Posušja a Leotar se odmah vratio golom Handžića već u 8’ minuti. Nakon tih golova do poluvremena je bilo prilika na obje strane a najopasnija je bila Rozićeva kada je pogodio gredu. U drugom djelu Posušje je puno bolji protivnik no nije uspjelo zabiti iz nekoliko dobrih prilika za zasluženu pobjedu te je ostalo 1:1. Treba reci i to da je krajem prvog poluvremena mogao biti dosuđen jedanaesterac za Posušje zbog igranja rukom no sudac se nije oglasio.

Posušje je ostalo na 7. mjestu ljestvice sa 24 osvojena boda a u sljedećem 21. kolu idu u goste kod vodećeg Zrinjskog.