- 17.11.2018.
NK Široki Brijeg i GNK Dinamo Zagreb remizirali su rezultatom 1:1 u prijateljskoj utakmici igranoj na Pecari povodom 70. rođendana kluba.

Prije početka utakmice upriličena je dodjela poklona za Wagnera, razmjena poklona između dva kluba i održana je minuta šutnje u čast Vukovara.

Široki je već u trećoj minuti iz daljine zaprijetio preko Franjića, no Dinamo je prvi stigao do pogotka. U 9. minuti susreta nakon prekida, lijep pogodak glavompostigao je bivši igrač NK Široki Brijeg Luka Menalo. Menalo se nije radovao golu koji je postigao protiv bivšeg kluba.

Nakon gužve u šesnaestercu Dinama, u 15. minuti najbolje se snašao Luka Begonja koji je pogodio za izjednačenje. Simbolično, u znaku broja kojeg je nosio, u 15. minuti od dresa Širokog Brijega oprostio se velikan kluba i cijele Premijer lige BiH – Wagner Santos Lago. Wagner je odigrao 386 službenih utakmica i postigao 134 pogotka za NK Široki Brijeg.

Široki je u par navrata zaprijetio do kraja prvoga poluvremena. U 31. minuti s  ruba šesnaesterca dobar udarac uputio je Petar Franjić, ali lopta je otišla pored gola.

U drugom poluvremenu igrala se prava prijateljska utakmica ova dva kluba gdje su oba trenera isprobali mlade nade, a rezultat je ostao iz prvog poluvremena.

NK Široki Brijeg i GNK Dinamo Zagreb na Pecari je bodrio veliki broj gledateljakoji su u dobrom raspoloženju došli odati priznanje cjelokupnom današnjem spektaklu, no organiziranog navijanja Škripara nije bilo.