Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 21.09.2024.

U sklopu 7. kola Wwin nogometne lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje dočekali su na Mokrom Docu Radnik iz Bijeljine te su upisali pobjedu rezultatom 3:1.

Posušje je tako na najbolji način obilježilo povratak na svoj stadion nakon dugo vremena, pobjeda nije ni u jednom trenutku dolazila u pitanje. Vodilo je Posušje 3:0 a strijelci su bili Pavković u 21’ minuti, Petrović u 52’ minuti i Kobiljar u 80’ minuti dok je Radnik uspio samo ublažiti ovu uvjerljivu pobjedu Posušja golom za konačnih 3:1 u 87’ minuti kada je iz jedanaesterca precizan bio Pantelić.

Posušju se sada nalazi na odličnom 2. mjestu nepotpune ljestvice s 14 osvojenih bodova a u sljedećem kolu koje se igra već u srijedu ponovno će biti domaćini a protivnik će im biti Borac iz Banja Luke.