- 12.03.2023.

U sklopu 22. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, HŠK Posušje je pred svojim navijačima dočekalo Široki Brijeg te su poraženi rezultatom 1:0 iako su imali igrača više gotovo cijelo drugo poluvrijeme.

U prvom poluvremenu vidjeli sm nekoliko poluprilika s obje strane ali Široki Brijeg je bio konkretniji te poveo golom Vukoje u 21’ minuti. Na samom početku drugog poluvremena, točnije u 51’ minuti Knežević je dobio drugi žuti karton te je Posušje do kraja utakmice imalo igrača više, pokušali su doći do izjednačenja no nisu uspjeli zabiti iz nekoliko opasnih situacija. S druge strane nije ni Široki realizirao nekoliko kontri koje su imali tako da je ostao rezultat 1:0 za goste.

Posušje u drugom djelu sezone nije na razini na kojoj su bili na kraju prvog djela sezone te su ušli u rezultatsku krizu no i dalje se nalaze na 7. mjestu ljestvice sa 24 osvojena boda ali konkurencija je jako blizu, svih 5 klubova iza Posušja su unutar 3 boda.