- 03.09.2024.

U sklopu 5. kola Wwin nogometne lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje gostovali su u Mostaru kod Zrinjskog te su poraženi s minimalnih 1:0. Jedini gol na susretu postigao je Kiš iz jedanaesterca u 52’ minuti.

Bila je ovo utakmica bez mnogo prilika, Zrinjski je osim gola s 11 metara opasno zaprijetio samo jednom na kraju prvog poluvremena kada je sjajno reagirao golman Galić dok je Posušje svoje najopasnije prilike stvorilo pred kraj susreta kada je Kamenar dva puta bio za malo neprecizan.

Posušju je ovo bio prvi poraz u sezoni te su ostali na 10 osvojenih bodova i na 2. mjestu nepotpune ljestvice.

U sljedećem 6. kolu nakon reprezentativne stanke Posušje gostuje kod vodećeg Sarajeva.