- 21.03.2021.

U 18. kolu 1. lige Federacije BiH nogometaši HŠK Posušja su na domaćem terenu pobijedili NK Travnik s uvjerljivih 3:0. Strijelci za Posušje bili su Josip Barišić, Josip Serdarušić i Ivan Bubalo.

S ovom pobjedom HŠK Posušje osamilo se na vrhu ljestvice s 37 bodova dok je najbliži pratitelj TOŠK u ovom kolu kiksao te se sada nalazi na drugom mjestu s 3 boda zaostatka. U sljedećem kolu Ćorićeve momke očekuje teško gostovanje kod Rudara u Kaknju.

Posušje je vladalo terenom cijelo prvo poluvrijeme i to okrunilo golom u 38’ minuti kada je prekrasno iz slobodnog udarca pogodio Barišić. U drugom djelu Travnik je bio ravnopravniji protivnik no nakon što je Bubalo izborio penal kojeg je Serdarušić u 62’ minuti realizirao za 2:0 pitanje pobjednika bilo je riješeno. Do kraja susreta je nakon još jednog prekida i ubačaja u 86’ minuti glavom pogodio Bubalo za konačnih 3:0 te tako golom okrunio svoj sjajni službeni debi.

HŠK Posušje: Galić-Brekalo,J.Barišić,Čolak(od 69 Vranjić),T.Barišić-Landeka(C),Bošković,J.Serdarušić(od 79’ Glavina)-Bešlić(od 88’ Stipić),Buhač(od 69 Begić),Bubalo(od 88’ Sesar)

Radioposusje.ba (foto: HŠK Posušje)