Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 18.01.2020.

Hrvatska rukometna reprezentacija pobijedila je Njemačku 25:24 u Beču u drugom kolu skupine I Europskog prvenstva. Pobjedu je Hrvatskoj donio gol Igora Karačića minutu i pol prije kraja, te obrana Marina Šege 13 sekundi prije kraja.Kod Hrvatske je Igor Karačić zabio 7 golova, a Domagoj Duvnjak je imao pet pogodaka, dok je Nijemce predvodio Gensheimer s 4 gola. Hrvatska je ovom pobjedom praktički osigurala polufinale u Švedskoj. Hrvatsku u skupini očekuju još dvoboji sa Španjolskom i Češkom. Utakmica sa Češkom igra se u ponedjeljak, dok dva dana kasnije, u srijedu, izabranici Line Červara igraju sa Španjolcima

Hrvatska je odlično otvorila susret, ali se Njemačka vrlo brzo vratila i vodila je veliku većinu vremena, a Hrvatska nije imala rješenja za čvrstu i grubu igru u obrani. Hrvatska je odigrala vrlo slabo prvo poluvrijeme s nedovoljno brzim povratkom u obranu, sa samo tri obrane Šege, promašena sva tri sedmerca i neiskorištenih čak 12 minuta kazne njemačkih igrača. Furioznom završnicom Hrvatska je došla do pete pobjede na prvenstvu, koja ih vodi u Stockholm čak dva kola prije kraja grupne faze, prenosi HRT.

"Na poluvremenu sam rekao da ne prihvaćam poraz. Možeš izgubiti samo ako odustaneš ", rekao je izbornik Lino Červar za RTL.

Njemački mediji ispadanje svoje reprezentacije s Europskog prvenstva ispratili su naslovima u kojima se može vidjeti šok i nevjerica nakon drame u Beču.
Der Wersten piše kako kako njihova reprezentacija roni gorke suze! Bild je poručio: Njemačka izgubila u krimiću protiv Hrvatske! Focus piše da se na terenu događao triler: Njemačka izgubila u trileru od Hrvatske i odlazi sa Europskog prvenstva.  Spiegel 'hladno' dodaje: Njemačka je izgubila vodstvo protiv Hrvatske. Berliner Zeitung piše o drami u posljednjim sekundama: Njemačka izgubila u posljednjoj sekundi protiv Hrvata. Kicker je priznao: Hrvati srušili njemački san o polufinalu! Sport1 je kratko poručio: Hrvatska šokirala Njemačku!

Posuški.info objavljuje slike posuških navijača koji vjerno prate naše rukometaše.