Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 27.10.2021.

U osminu finala nogometnog kupa Bosne i Hercegovine HŠK Posušje gostovalo je kod drugoligaša Zvijezde Gradačac te je poraženo nakon drame jedanaesteraca u kojoj su domaćini bili bolji s 6:5 i prošli u četvrtfinale. Regularni dio završio je 1:1 a vodeći gol za Posušje postigao je Brekalo u 19’ minuti dok je za goste u 90’ minuti pogodio Augustinović.

Trener Balajić odlučio je da je prvenstvo bitnije pa je na teren poslao izmiješan sastav dok se neki od glavnih igrača nisu našli u zapisniku. Izgledalo je da će to biti dovoljno za prolaz jer je Posušje vodilo gotovo cijeli susret, od 19’ minute kada je zabio Brekalo sve do posljednje 90’ minute kada je Zvijezda izjednačila. Posušje je par minuta djelilo od pobijede no ipak se pobjednik morao odlučiti izvođenjem jedanaesteraca. U prvih 5 serija precizni su bili svi igrači obje ekipe a onda je u 6. seriji Posušje ipak promašilo a Zvijezda zabila za pobjedu. Kod Posušja su s 11 metara precizni bili Vranjić, Božić, Verunica, D. Begić i Lučić dok je Lauš bio neprecizan.

Posušje sada čekaju novi prvenstveni izazovi, već u nedjelju u 17 sati u okviru 15. kola Premijer lige BiH gostuju kod Borca u Banja Luci.

HŠK Posušje prvih 11: Galić-Lučić,Miletić,Brekalo,Bešlić-Vranjić,Ramović,Leko-Miličević,D.Begić,Blagojević.