- 21.08.2022.

U sklopu 6. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši HŠK Posušje na svom Mokrom Docu dočekali su Igman iz Konjica te su podijelili bodove rezultatom 2:2.

Nije dobro počelo za Posušje jer je Igman poveo već u 20’ minuti golom Ramića koji je pogodio iz odbijanca nakon što mu je Kukić obranio jedanaesterac, nakon toga Posušje stvara nekoliko prilika iz kojih nema gola pa Igman to kažnjava te Blagojević koristi jednu grešku obrane u 43’ minuti i zabija za 2:0 prednost na poluvremenu.

U drugom djelu bolja igra i dominacija Posušja nagrađena je osvojenim bodom, prvo je za smanjenje rezultata pogodio Pavković iz jedanaesterca u 72’ minuti a onda u 89’ minuti izjednačenje donosi Zvonimir Begić udarcem iz daljine. Zanimljivo, oba strijelca za Posušje u igru su ušla na poluvremenu.

Posušje sada nakon odigranog 6. kola ima 5 osvojenih bodova te se i dalje nalazi pri dnu ljestvice a u sljedećem 7. kolu za vikend gostovati će kod Slobode.