- 30.07.2022.

U sklopu 3. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine HŠK Posušje je na svom Mokrom Docu dočekalo Borac iz Banja Luke te su poraženi rezultatom 2:0.

U lošem prvom poluvremenu bez prilika dogodio se samo jedan značajan trenutak a to je autogol Pavlovića u 38’ minuti kada je prevario svog golmana za vodstvo Borca. U drugom poluvremenu trener Milin odustaje od postave s 3 stopera i uvodi napadača Pavkovića koji je u 60’ minuti propustio najveću i jedinu priliku za izjednačenje kada je izašao 1 na 1 sa golmanom koji mu to brani a onda je Borac drugim golom u samoj završnici u 92’ minuti preko Melega uspjelo potvrditi pobjedu.

Posušje je tako nakon dva odigrana susreta nove sezone ostalo na jednom osvojenom bodu a u sljedećem kolu za tjedan dana gostovati će kod ekipe Sarajeva.