- 26.09.2021.

U 11. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši HŠK Posušje su na Mokrom Docu dočekali Široki Brijeg, nakon dugo vremena gledali smo sjajan susjedski derbi koji je završio 2:2. Nakon izjednačenog prvog poluvremena u kojem je najveću priliku Posušja propustio Leko a Široki je čak i postigao gol koji je poništen zbog zaleđa u drugo poluvrijeme Posušje ulazi savršeno te golovima Luke Begića u 48’ minuti i Vukoje u 64’ minuti odlazi na prednost od 2:0. Kada se već činilo da je utakmica gotova u 81’ minuti sudac svira jedanaesterac koji je napravio Brekalo a Mujan ga iskoristio za 2:1, nakon toga stvari na terenu se mijenjaju i Široki u 90’ minuti ponovno preko Mujana dolazi do izjednačenja i boda. Posušju je ovo treći remi u nizu od dolaska novog trenera a drugi put u sezoni da u kratkom vremenu ispuštaju prednost od 2:0. S ovim bodom Posušje je došlo do 8 osvojenih bodova te se i dalje nalazi na predzadnjem mjestu ljestvice. Sada Posušju slijedi ogled 1/16 finala kupa BiH, u utorak će biti gosti kod niželigaša Travnika dok će sljedećeg vikenda u 12. kolu Premijer lige BiH dočekati Velež. Posušanin Zvonimir Begić u dresu Širokog Brijega odigrao je svih 90’ minuta.

HŠK Posušje: Galić-J.Barišić(C),Šuta,Brekalo,T.Barišić-Serdarušić,Ilinković-Vukoja,Leko,L.Begić-D.Begić. Još su igrali: Lučić,Glavina,Krišto,Čarapina.