- 29.05.2017.

Međunarodni taekwondo turnir Fojnica open 2017 održao se u fojnici ove subote po 20 put. Na turniru je nastupilo oko 250 natjecatelja u svim uzrastima koji su se natjecali na 3 borilišta. Taekwondo klub Poskok iz Posušja nastupio je sa 8 natjecatelja te osvojio 2 zlatne, 4 srebrne i 1 brončanu medalju, te tri pehara za ekipne uspjehe. Juniorke su osvojile ekipno 1 mjesto, seniorke ekipno 2 mjesto a juniori ekipno 3 mjesto.

Zlatne medalje su osvojili juniorka Ružica Crnogorac i seniorka Mihaela Senjak, srebrne su osvojili juniori Mate Dragoja, David Dumančić, Mario Dragoja i juniorka Anela Jukić dok je brončani bio kadet Matej Bešlić. Igor Gavrić je izgubio kvalifikacijski borbu i ostao bez medalje.

Poskoke je na ovo natjecanje vodila trenerica Lucija Bašić.