Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 17.12.2022.

U 7. kolu košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine, košarkaški klub Posušje gostovao je u Tuzli kod Slobode te su doživjeli uvjerljiv poraz rezultatom 100:69 (25:24, 21:15, 28:10, 26:20).

Posušje se držalo u utakmici u prvom poluvremenu a onda je u trećoj četvrtini Sloboda otišla na nedostižnih plus 25 i riješila pitanje pobjednika.

KK Posušju ovo je bio šesti poraz u sedam kola te imaju samo jednu pobjedu i nalaze se na predzadnjem mjestu ljestvice.

Ovu rezultatsku krizu košarkaši Posušja pokušati će prekinuti u sljedećem 8. kolu kada će biti domaćini Budućnosti iz Bijeljine.