Poruka greške

• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 31.07.2021.

U 3. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši HŠK Posušja doživjeli su i treći poraz u ligi te su i dalje bez postignutog gola, ovog puta su poraženi na gostovanju kod Željezničara s minimalnih 1:0. Iako je Posušje odigralo ravnopravnu utakmicu te zaslužilo više ipak je nedostajala realizacija dok je Željezničar u ovoj utakmici bez velikog broja prilika iskoristilo jednu u 17’ minuti a jedini strijelac bio je Mujezinović.

Sljedeće kolo na Mokri dolac dolazi FK Borac Banja Luka.

Posušje je otvoreno krenulo u meč i u prvih 15’ minuta bili su u nekoliko poluprilika, no bez konkretnog učinka dok su domaći iz prvog ozbiljnijeg napada došli u vodstvo. Nakon ubačaja s desne strane obrana Posušja je izbila loptu na rub kaznenog prostora, a Mujezinović iz voleja pogađa za vodstvo Željezničara iz ničega.

Nakon primljenog gola Posušje je zaprijetilo preko Josipa Barišića i Zvonimira Vukoje čiji udarci su završili pored gola a najbolju priliku u prvom poluvremenu imali su u posljednjim sekundama kada je Vukoja sjajno šutirao, a golman Želje Bender obranio njegov udarac. Željezničar je zaprijetio odmah na startu drugog poluvremena iz dobre akcije. Bojo je izveo slobodnjak s 20 metara, ali nije šutirao već je uposlio Juričića koji ostavlja za Mujezinovića, ali njegov udarac sa sedam metara na čudesan način brani Boris Baćak i ostavlja Posušje u igri.

U 66. minuti velika prilika za izjednačenje, Josip Serdarušić se nakon velike greške obrane Željezničara našao u dobroj poziciji, šutirao je iskosa s lijeve strane u bliži kut no Bender je i to odbio korner. Do kraja utakmice Posušje pokušava stisnuti no Željezničar sigurno čuva pobjedu.

Nakon utakmice trener Posušja dao je sljedeću izjavu: "Prije svega bih da čestitam Želji na osvojena tri boda. Što se tiče nas, evo tri kola nemam što momcima zamijetiti. Mi smo u šahu držali Želju skoro svih 90 minuta, osim tih 10-ak uvodnih minuta. Nedostaje nam taj mali klik, taj gol i nadam se da će doći. Kažu jutro je pametnije od večeri, tako da ćemo prvo odspavati, pa razmisliti što i kako dalje. Sjest ćemo sutra, pa odlučiti što dalje", rekao je Denis Ćorić.

HŠK POSUŠJE: Baćak, Krišto, J. Barišić, Lučić, Stipić, Ljubić (od 62. minute Leko), Vranjić (od 57. minute Verunica), Landeka, Begić (od 57. minute Ilinković), Lauš (od 46. minute Serdarušić ), Vukoja (od 80. Milićević)