- 27.09.2021.

U susretu 5. kola Prve ženske nogometne lige FBiH ŽNK Inter je na Mokrom Docu pobijedio FK Sarajevo s 2:0. Odličnu i sadržajnu utakmicu s puno trke i prilika, posebno na strani Intera, odigrale su i igračice domaćeg, ali i gostujućeg kluba. Inter je bio bolji pred svojom publikom uz prilike koje su se redale preko Bošković, Čuture, Marić i Ćesić, priopćeno je iz ŽNK Inter Posušje.

„Inter je poveo u 20. minuti kada je Iva Čutura dobila loptu na nekih 17 metara od gola, zastala, pogledala i pogodila gornji lijevi kut nemoćne vratarke Sarajeva. Da sve bude efektnije, lopta se od stative odbila u mrežu! U drugom poluvremenu Inter je ponovno bio nešto aktivniji i ono najvažnije napravio je u samoj završnici ogleda, kad je Petra Marić u 79. minuti iskoristila jedno dubinsko dodavanje i zabila drugi gol na utakmici za potvrdu pobjede odličnih Posušanki“, priopćeno jeiz kluba za naš radio nakon utakmice koja je odigrana ove subote.

Inter je ovom domaćom pobjedom došao do svoje treće ovosezonske pobjede i devetog boda.

Iduće kolo posuške nogometašice su slobodne, nakon čega su ponovno domaćini, ovog puta ŽNK Željezničar 2011.

Radioposusje.ba (Tekst: Z. Pišković, FOTO: ŽNK Inter)