- 23.10.2021.

Danas je održan međunarodni taekwondo turnir 25. Livno open 2021 na kojem se okupilo oko 200 natjecatelja iz 25 klubova.

Taekwondo klub “Poskok” Posušje je nastupio sa malom ekipom mlađih i starijih kadeta koji su zabilježili fenomenalan nastup. Nastupilo je ukupno 7 natjecatelja a čak njih 5 je osvojilo zlatne medalje.

Zlatne medalje osvojili su mlađe kadetkinje Anamarija Miličević i Marta Grubišić, mlađi kadet Bruno Knezović te kadeti David Miličević i Šimun Topić. Osim njih nastupili su još kadeti Ivano Zlopaša i Dominik Jukić koji su izgubili borbu za medalju. Kadeti su osvojili pehar za ekipno treće mjesto u ekipnom poretku, mlađe kadetkinje drugo mjesto u svojoj konkurenciji dok je posuški klub zauzeo 4 mjesto u ukupnom poretku turnira.