- 08.09.2019.

U sportskom centru ADEO u Posušju završen je II turnir lovaca, a titulu pobjednika odnijela je ekipa LU Ričina Sekcija Podi.

U utakmici za 3.mjesto snage su odmjerili ekipe “Trap” Imotski i L.U Rujan.
Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 1:1 da bi u nastavku ekipa Trap Imotski postigla jos tri pogotka te s ukupinh 4:1 osvojila 3.mjesto

Finalna utakmica bila je na rasporedu u 21:30 h. Pred velikim brojem gledatelja uživali smo u uzbudljivoj utakmici domaće momčadi LD Radovanj i LU Ricina Sekcija Podi iz Imotskog.
U prvom poluvremenu domaća ekipa stvorlia je par odličnih šansi koje nisu uspjeli realizirati te se na odmor otislo s 0:0. U drugom poluvremenu smo vidjeli odličan nogomet te LD Radovanj dolazi do prednosti od 1:0 koju ubrzo ekipa Sekcije Podi poravnava na 1:1. Pred sam kraj utakmice LD Radovanj dolazi do prednosti kada ponajbolji igrač domaće momčadi Ante Jukić postiže pogodak iz penala za 2:1, tri minute prije kraja i odmah iza toga Imoćani sami daju priliku Radovnju za završiti utakmicu kada prave 6. i 7. akumulirani prekšaj. Eugen Galić-Regan oba deveterca promašuje, a kako obično u nogometu biva, ako neiskoristiš prilike stiže kazna i najbolji igrač turnira Marijan Marsić -Sena 28 sekundi prije kraja postiže pogodak i odvodi utakmicu u penale.

Nakon izjednačenog rezultata u prvom krugu penala 2:2 glavne uloge u raspucavanju su preuzeli u Imotskoj ekipi Ante Puljiz Bili, a u Posuškoj ponovno Eugen Galić-Regan, opet promašuje što za Sekciju Podi donosi naslov.
Dodajmo jos da se cak dva igraca LD Radovanj dobila crvene kartone.

Najboljim golmanom turnira je proglašen JOSIP NENADIĆ iz ekipe Radovanj.