• Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given u theme_image_formatter() (red 605 od /home/radiopo1/public_html/modules/image/image.field.inc).
Radioposusje
- 16.10.2017.

Nogometaši HŠK Posušje nastavljaju s odličnim igrama na svom Mokrom Docu.

U okviru 10. kola Druge lige FBiH – Jug slavili su pred domaćom publikom 5:2.

Da će utakmica ići u jednom smjeru najavio je najbolji strijelac lige Dominik Begić koji za vodstvo pogađa već u 6. minuti utakmice. U 25. vodstvo na 2:0 povisuje Ivan Mandurić da bi gosti nakon nespretne reakcije obrane Posušja smanjili rezultat u 34. minuti golom Kolodamića. Ipak, golovima Hrvoja Čuića u 39. te još jednim golom Do. Begića u 43.domaćin odlazi na odmor s velikom prednosti od 4:1.

Do kraja utakmice, u kojoj su domaćini kontrolirali igru, vidjeli smo još dva gola, po jedan na svakoj strani. Za Posušje je dao Marko Jukić, za Cim Ivan Ljubić.

U srijedu Posušje gostuje u Podhumu kod Kamešnice.