- 17.11.2019.

Na stadionu Mokri dolac u Posušju danas je pred tristotinjak vjernih navijača odigran derbi susret 15. kola Druge nogometne lige FBiH jug između vodećih momčadi prvenstva HŠK Posušje i FK Klis u kojoj je domaćin slavio s 4:1 potvrdivši  prvo mjesto na ljestvici i titulu prvaka jesenskog dijela prvenstva.

Na poluvrijeme se otišlo uz prednost gostiju od 0:1 golom Kudre. U drugom poluvremenu domaći igrači krenuli su odlučnije. Mrežu gostiju u dva navrata pogađa Dominik Begić, a treći gol za domaćina zabija junior sedamnaestogodišnji Matej Lebo. Konačnih 4:1 postavlja Dominik Begić postigavši svoj treći gol na utakmici.

Klub zahvaljuje svojim vjernim navijačima na podršci.

Čestitamo titulu jesenskog prvaka ekipi HŠK Posušja.